Gipsbroek Alex Navy | Comfortabele baby gipsbroek bij Pavlik-bandage en spreidmiddelen
Heeft jouw baby een gipsbroek, campspreider of Pavlik-bandage? Dan is de Gipsbroek Alex in navy een comfortabele en praktische oplossing die speciaal is ontworpen voor babyβs met heupdysplasie of andere orthopedische hulpmiddelen. Deze baby gipsbroek combineert gebruiksgemak, zachtheid en bewegingsvrijheid, zodat je kindje zich zo prettig mogelijk voelt tijdens de behandelperiode.
De Gipsbroek Alex trek je eenvoudig over het hoofdje aan en sluit je aan de onderzijde met stevige drukknopen. Hierdoor kun je je baby snel en hygiΓ«nisch verschonen zonder dat je de spreider, bandage of gipsconstructie hoeft te verwijderen. Dat scheelt tijd, stress en onnodige handelingen β vooral tijdens nachtelijke verschoonmomenten.
De broek is gemaakt van zacht, ademend wafelkatoen met stretch, een materiaal dat bijzonder geschikt is voor de gevoelige babyhuid. De stof voelt comfortabel aan, voorkomt oververhitting en biedt voldoende ruimte voor medische hulpmiddelen. Dankzij de elastische tailleband blijft de broek goed op zijn plek zitten zonder te knellen of druk uit te oefenen op het buikje.
β¨ Ontworpen voor dagelijks gebruik
Of je baby nu ligt, wordt gedragen of voorzichtig begint te bewegen: de Gipsbroek Alex beweegt soepel mee. De stijlvolle navy kleur geeft de broek een rustige, tijdloze uitstraling en maakt hem makkelijk te combineren met rompers, shirts en vestjes.
Waarom ouders kiezen voor Gipsbroek Alex
- Zacht en ademend wafelkatoen met stretch
- Volledig te openen onderzijde voor eenvoudig verschonen
- Speciaal ontworpen voor Pavlik-bandage, campspreider en gipsbroek
- Comfortabele pasvorm zonder knellen
- Praktisch Γ©n stijlvol voor elke dag
De Gipsbroek Alex is ideaal voor thuis, onderweg of tijdens medische controles en biedt comfort waar je op kunt vertrouwen.
π Gun je baby rust en bewegingsvrijheid tijdens het herstel en kies voor de Gipsbroek Alex in navy.
Veel gestelde vragen
Heel eenvoudig! Dankzij de doorlopende rij drukknopen (van enkel tot enkel of aan de zijkant) hoef je de broek niet helemaal uit te trekken bij het verschonen. Je klikt alleen de onderkant los, waardoor je gemakkelijk bij de luier kunt. Dit bespaart veel tijd en voorkomt onnodig tillen of bewegen van je kindje.
Je kunt gewoon de eigen kledingmaat/lengtemaat van je kindje bestellen. Bij het ontwerpen van onze baggy gipsbroeken is er al rekening gehouden met de extra wijdte en omvang van het gips. Mocht de gipsstand extreem breed zijn of twijfel je tussen twee maten? Kies dan bij twijfel voor de grotere maat.
De broek vormt een ideale beschermlaag die voorkomt dat het gips snel vies wordt van eten, kliederen of spelen. Hoewel de stof niet waterdicht is (zodat het gips goed blijft ademen en niet gaat broeien), houdt het de ergste vlekken en stof tegen, waardoor het gips veel langer schoon en netjes blijft.
Onder de gipsbroek draagt je kindje meestal een (aangepaste) romper met extra beenruimte. Ben je op zoek naar een romper die perfect past bij een gipsbroek? Bekijk dan onze speciale collectie rompertjes.
Een gipsbroek valt direct over het gips heen. De zachte stof beschermt bij de randen van het gips de blote huid fijn tegen schuren.
Onder de gipsbroek draagt je kindje meestal een (aangepaste) romper met extra beenruimte. Ben je op zoek naar een romper die perfect past bij een gipsbroek? Bekijk dan onze speciale collectie rompertjes.
Een gipsbroek valt direct over het gips heen. De zachte stof beschermt bij de randen van het gips de blote huid fijn tegen schuren.
Heupdysplasie Rompers
Heupdysplasie Rompers
Omdat de broeken gemaakt zijn van hoogwaardig biologisch katoentricot en met de hand is vervaardigd, raden we aan om de legging op maximaal 30Β°C te wassen op een fijnwasprogramma. Gebruik een mild wasmiddel en was bij voorkeur binnenstebuiten. Om de stof en elastische boorden het langst mooi en vormvast te houden, kun je de broek het beste aan de lucht laten drogen en niet in de droger doen.
- Wastemperatuur: Maximaal 30Β°C op een fijnwasprogramma.
- Wasmiddel: Gebruik een mild wasmiddel.
- Binnenstebuiten: Was de broek binnenstebuiten om de stof mooi te houden.
- Droger: Niet in de droger; laat de legging aan de lucht drogen om de pasvorm en elastische boorden te behouden.
Textielverzorging
Heupdysplasie Shirtjes
Heupdysplasie Boxpakje
Heupdysplasie Slaapzakken









