- Prématuré
- Bodies prématurés
- Prematuur Rompertje Leopard
Prematuur Rompertje Leopard
Prematuur Rompertje Leopard – Maat 38 | Janskes
Het prematuur rompertje Leopard van Janskes is speciaal gemaakt voor de allerkleinsten. Dit handgemaakte couveuse rompertje in maat 38 combineert comfort, praktische details en een stijlvol leopard printje.
Dankzij de drukknoopsluiting op de schouders, zijkant en onderzijde trek je je baby eenvoudig aan en verschonen gaat moeiteloos – zelfs met sensoren of slangetjes in de couveuse. Het zachte, rekbare 4-way stretch materiaal (65% katoen, 35% rayon) voelt prettig aan op de gevoelige huid en biedt voldoende bewegingsvrijheid.
Elk rompertje wordt met liefde handgemaakt in Nederland, waardoor je verzekerd bent van een uniek, kwalitatief product dat speciaal is ontwikkeld voor prematuur geboren baby’s.
Kenmerken:
Maat 38 – couveuse rompertje – drukknopen op schouders, zijkant en onderzijde – 65% katoen / 35% rayon – Leopard print – handgemaakt in eigen atelier
Waarom kiezen voor Janskes?
Speciaal voor prematuur baby’s, zacht en veilig materiaal, praktisch en comfortabel design, handgemaakt in Nederland.
Besoin d'aide ?
Korenbloemstraat 1
5409 AX Odilapeel
Contactez-nous :
Tél. : 0413-306903
Du lundi au vendredi de 10h00 à 15h30
E-mail : info@liebo.nl
