Prematuur Broekje Loek – Cacao | Meegroei Broekje

Het Prematuur Broekje Loek in de kleur Cacao van Janskes is speciaal ontworpen voor premature baby’s en biedt comfort, flexibiliteit en duurzaamheid. Dankzij de extra lange boordjes kun je het broekje eenvoudig omvouwen, waardoor het meegroeit met je kleintje en geschikt is voor een langere gebruiksperiode.

Het broekje is gemaakt van een comfortabele 4-way stretch stof die in alle richtingen meerekt, zodat je baby zich vrij kan bewegen zonder dat de kleding knelt. De combinatie van 65% katoen en 35% rayon maakt het zacht, ademend en perfect geschikt voor de gevoelige huid van prematuur geboren baby’s.

Kenmerken:

  • Kleur: Cacao
  • Model: Meegroei broekje
  • Extra lange, omvouwbare boordjes
  • Materiaal: 65% katoen, 35% rayon – 4-way stretch
  • Zacht, ademend en huidvriendelijk
  • Duurzaam en praktisch voor langdurig gebruik

Waarom kiezen voor Janskes?
Speciaal ontwikkeld voor prematuur baby’s, met aandacht voor comfort, veiligheid en praktische details. Het zachte materiaal en meegroeiende boordjes zorgen ervoor dat je baby zich altijd vrij en geborgen voelt.

Informatie:
Katoen
Opties:
Velden met een * zijn verplichte velden
Prijsinformatie:
Prijs per stuk:
€ 15,95
Aantal: Bestellen
Op verlanglijst
 

Artikelnummer

P25.0015 

Verzendkosten

€ 3,95 

Reviews

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Hulp nodig?

Hulp nodig?

Korenbloemstraat 1
5409 AX  Odilapeel

Neem contact met ons op:

Tel: 0413-306903
van ma tm vr van 10:00 tot 15:30 uur