Heupdysplasie outdoor jumpsuit Devon

HD outdoorpakje Devon Heupdysplasie outdoor jumpsuit Devon
HD outdoorpakje Devon Heupdysplasie outdoor jumpsuit Devon
Heupdysplasie outdoor jumpsuit Devon
0 Review | Review toevoegen
Houd je kind warm en comfortabel op koude dagen met het outdoor pakje Devon met capuchon , speciaal ontworpen voor kinderen met heupdysplasie

Artikelnummer

H26.0031

Verzendkosten

€ 4,95

€ 35,95
Prijs per stuk
 
Op verlanglijst

Outdoor pakje Devon met capuchon – ideaal bij heupdysplasie

Houd je kind warm en comfortabel tijdens koude dagen met het outdoor pakje Devon met capuchon van Janskes. Dit gewatteerde buitenpak voor baby’s en jonge kinderen is speciaal ontworpen voor kinderen met heupdysplasie en biedt extra ruimte en bewegingsvrijheid.

Het outdoor pakje is volledig te openen dankzij de drukknopen aan de voorzijde en over de gehele onderzijde. Hierdoor is het pakje zeer geschikt voor kinderen die een gipsbroek, campspreider of Pavlik-bandage dragen. Aan- en uitkleden gaat eenvoudig en comfortabel, zonder onnodige belasting voor je kind.

Dankzij de combinatie van katoen en polyester voelt het pakje zacht aan, terwijl het tegelijkertijd warmte vasthoudt — perfect voor buitengebruik in herfst en winter.

Kenmerken:

  • Merk: Janskes

  • Materiaal: 50% katoen, 50% polyester

  • Geschikt voor: gipsbroek, campspreider, Pavlik-bandage

  • Comfortabel, warm en praktisch bij medische hulpmiddelen

Opmerking: open de drukknopen altijd voorzichtig.

Informatie

TOG Waarde

TOG 1.8

Type Spreidbroek

Campspreider
Gipsbroek
Pavlik-bandage

Materiaal

Katoen/Polyester

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Hulp nodig?

Hulp nodig?

Korenbloemstraat 1
5409 AX  Odilapeel

Neem contact met ons op:

e-mail: info@janskes.nl
Tel: 0413-306903
van ma tm vr van 10:00 tot 15:30 uur